green finest

وب سایت فروشگاهی

فروشگاه آنلاین

یک وب‌ سایت فروشگاهی به بازدیدکنندگان و مخاطبان حوزه کاری خود این امکان را می‌ دهد که محصول های مورد نیاز  خود را پیدا کنند، آن‌ ها را به «سبد خرید» خود اضافه کنند و اطلاعات پرداخت خود را برای تکمیل خرید خود به‌ طور امن وارد کنند. از زمان به وجود آمدن کارت اعتباری در اینترنت، تجارت الکترونیک در جامعه و زندگی روزمره ما نفوذ کرده است. 

GREEN FINEST

امروزه تقریباً هر محصول یا خدماتی که قابل تصور باشد برای فروش در وب فروخته می شود، چه از طریق یک وب سایت اختصاصی تجارت الکترونیک یا شبکه های اجتماعی.

در چند دهه گذشته، افراد بیشتری به خرید آنلاین می پردازند و از مزایایی که تجارت الکترونیک فراهم می کند، مانند افزایش راحتی، قیمت های پایین تر و صرفه جویی در زمان، بهره مند می شوند.

Store website

چرا باید فروشگاه آنلاین داشته باشیم؟

تصمیم خریداران و مصرف کنندگان امروز بر اساس جستجوی اینترنتی است فروشگاه های فیزیکی بدون حضور آنلاین دیگر کافی نیستند. روند خرید مصرف کننده تغییر کرده است و امروزه اولین قدم همیشه انجام یک تحقیق آنلاین در اینترنت است. به این ترتیب، شرکت هایی که بهترین حضور آنلاین را دارند و به ویژه آنهایی که فرصت خرید مستقیم از طریق اینترنت و وب سایت فروشگاهی را ارائه می دهند آنهایی هستند که مصرف کنندگان را در زمانی که بیشترین علاقه و استقبال را دارند جلب می کنند.

اینها کسانی هستند که وب سایت فروشگاهی خود را برای موتورهای جستجو بهینه‌ سازی شده‌ اند، می‌ دانند چگونه روی بازاریابی دیجیتال سرمایه گذاری کنند و می‌ دانند که هرچه تجربه کاربر بهتر باشد، کاربران بیشتر وسوسه می‌ شوند که محصولات آنها را خریداری کنند.

برای داشتن یک وب سایت فروشگاهی اینجا کلیک کنید

امکان دسترسی بیشتر از طریق اینترنت و موبایل در وب سایت فروشگاهی باعث تمایز بزرگ با فروشگاه های فیزیکی است که همیشه توسط یک عامل محدود می شوند:

حضور جغرافیایی آنها.

اگر مشتریان بالقوه شما فقط با مراجعه به فروشگاه شما کسب و کار شما را پیدا کنند، دامنه شما همیشه محدود خواهد بود. با یک فروشگاه آنلاین، همین اتفاق نمی افتد هر کاربری می تواند به فروشگاه شما از طریق اینترنت مراجعه کند و خرید کند، صرف نظر از اینکه کجا است، به این معنی که در مقایسه با حضور فیزیکی، دامنه بسیار گسترده است. علاوه بر این، تأثیر تلفن همراه وجود دارد یعنی حضور مداوم دستگاه های تلفن همراه، به ویژه تلفن های هوشمند.

با دسترسی تقریباً نامحدود در هر مکان یا هر موقعیتی، کاربران فرصت‌ های خرید بیشتر و بیشتری دارند و موبایل به طور استثنایی برای ایجاد انگیزه در کاربران برای یافتن آنچه دقیقاً در زمانی که به آن نیاز دارند، طراحی می‌کند.

با یک وب سایت فروشگاهی که برای دستگاه‌ های تلفن همراه تطبیق داده شده است، این بدان معنی است که هر ثانیه از روز یک کاربر جدید می‌ تواند کسب‌ و کار شما را پیدا کند و خرید خود را ادامه دهد.

چرا منتظر بمانید تا مشتریان جدید کسب و کار شما را در خیابان و بازار کشف کنند، در حالی که همیشه می تواند دقیقاً در لحظه ای که محصولات شما مورد نیاز آنها است برای مشتریان حضور داشته باشد.

اگر شما تمایل به آنلاین بودن کسب و کار خود را ندارید، رقبای شما آنلاین خواهند بود این یک نکته کلیدی است هر چه انتقال اجتناب ناپذیر خود را به دنیای دیجیتالی سازگارتر به تعویق بیندازید، رقبای شما سریعتر می توانند جلوتر رفته و در جایگاه اول حوزه کاری شما قرار گیرند.

مزیت دیگر و حائز اهمیت در مقایسه با فروشگاه‌ های فیزیکی، و مزیت دیگری که وب سایت فروشگاهی را به طور فزاینده‌ ای ضروری می‌ سازد

این واقعیت است که “ساعت کاری” وجود ندارد

فروشگاه آنلاین همیشه در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته باز است.

این به این معنی است که شما می توانید در هر زمانی مشتری داشته باشید و در زمانی که فروشگاه شما باز است محدود به در دسترس بودن مشتری نیستید.

وقتی این واقعیت را در نظر می گیریم که بسیاری از کاربران در هر زمان، از جمله در طول شب (که البته هیچ فروشگاه فیزیکی باز نمی بینند) به جستجوی آنچه نیاز دارند، می پردازند، این نه تنها یک مزیت راحت است، بلکه یک نقطه تمایز برای شغلت شماست.

 در اختیار داشتن ابزارهای دیجیتالی متعدد، از تست A/B و نقشه های حرارتی برای ارزیابی واکنش مصرف کنندگان در وب سایت شما، ایمیل بازاریابی و کمپین ها و پرداخت به ازای کلیک برای افزایش فروش، اتوماسیون بازاریابی تا فرآیند جذب مشتری خودکار و بسیاری موارد دیگر، طیف گسترده ای از گزینه ها برای بررسی وجود دارد که می تواند فروشگاه آنلاین شما را به یک دستگاه فروش خودکار تبدیل کند. این آینده فروش واقعی است و فقط به صورت دیجیتالی در دسترس است، بنابراین اگر نمی‌خواهید عقب بمانید، باید خود را تطبیق دهید و وارد این دنیا شوید.

گرین فاینست

ارائه دهنده تمام خدمات وب برای انواع حوزه های کاری، تجاری و شخصی
GREEN FINEST

پشتیبانی

در صورت نیاز به پشتیبانی فرم را تکمیل کنید و ارسال کنید 

ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت

دقیت کنید برای پشتیبانی باید سرویس فعال در گرین فاینست داشته باشید